Titles you rated
Kamisama KissRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 1.0
SignalRated ★ 5.0
Ah! My GoddessRated ★ 3.0- Oh! My Goddess: Being Small is ConvenientRated ★ 3.0
- Midori daysRated ★ 3.0
- Cheeky AngelRated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.0
- The Future DiaryRated ★ 4.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 4.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 4.5