Series
Ratings
27
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0