Series
Ratings
200
MurderbotRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Hacks Season 3Rated ★ 4.5
Hacks Season 2Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0