Titles you rated
New Life BeginsRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.5
Would You Marry Me?Rated ★ 2.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5