Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Eden of the EastRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
Kamen Rider FourzeRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0