Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
GamerRated ★ 2.5
The Bank JobRated ★ 3.0
Pitch BlackRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0