Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Le ChefRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.0