Movies
Ratings
56
Ghost HouseRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5