Titles you rated
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 1.0
The Truth BeneathRated ★ 2.5
PreciousRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 2.5
Little ChildrenRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 3.5
Fatal AttractionRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0