Titles you rated
MidsommarRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 2.0