Movies
Ratings
26
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0