Movies
Ratings
19
MiraiRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5