Series
Ratings
44
Good DoctorRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 0.5
Yong PalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0