Titles you rated
School 2013Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 5.0