Movies
Ratings
137
Men in BlackRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 1.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 1.5