Movies
Ratings
306
A Moment to RememberRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 2.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
Safe HouseRated ★ 3.0