Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Jupiter AscendingRated ★ 1.5
InsurgentRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Green HornetRated ★ 3.5