Titles you rated
L: Change the WorldRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
QuickRated ★ 2.5- The ScamRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5