Movies
Ratings
282
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 1.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5