Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0