Series
Ratings
54- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0