Movies
Ratings
529
The Plan ManRated ★ 3.0
LionRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Everybody's FineRated ★ 3.5
SuperchondriacRated ★ 3.0
Welcome to the SticksRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 5.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.5