Series
Ratings
11
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5