Titles you rated
MaidRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- Kung Fu: The Legend ContinuesRated ★ 4.0
- Splendid DaysRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.5
Ugly BettyRated ★ 4.0