Movies
Ratings
379
As Tears Go ByRated ★ 2.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0