Titles you rated
SpellboundRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0