Titles you rated
TrollsRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 2.5
Code 8Rated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
FyreRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Sorry to Bother YouRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5