Series
Ratings
26
The Secret MessageRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Tokyo DogsRated ★ 3.5- Stand up!!Rated ★ 4.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
素直になれなくてRated ★ 3.5- OuroborosRated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- tonsureRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Best Friends in LoveRated ★ 3.0
SheRated ★ 4.0- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 2.5
To Give a DreamRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 2.0