Series
Ratings
110
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0