Titles you rated
The TowerRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
pace makerRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5