Movies
Ratings
51
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.5