Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5