Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The SoldiersRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Love Catcher in BaliRated ★ 3.0