Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0