Movies
Ratings
402
BarbieRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Quiet GirlRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.5
Just MercyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 3.5
In a RelationshipRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5