Movies
Ratings
14
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
MargueriteRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.5