Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0