Movies
Ratings
121
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
DaybreakersRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0