Titles you rated
I, RobotRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 3.5