Movies
Ratings
245
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5