Movies
Ratings
504
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 3.5
BrimstoneRated ★ 2.5
The Call of the WildRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 0.5
I Am MotherRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0