Titles you rated
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
I Am The KingRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0