Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
GabiRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 0.5
The MistRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.5
Our TownRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The UninvitedRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0