Series
Ratings
43 The Queen's GambitRated ★ 5.0 The Queen's GambitRated ★ 5.0
 Sex EducationRated ★ 4.0 Sex EducationRated ★ 4.0
 Lost in AustenRated ★ 2.5 Lost in AustenRated ★ 2.5
 North & SouthRated ★ 4.0 North & SouthRated ★ 4.0
 The HeirsRated ★ 1.0 The HeirsRated ★ 1.0
 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
 Love in the MoonlightRated ★ 3.5 Love in the MoonlightRated ★ 3.5
 Uncontrollably FondRated ★ 3.0 Uncontrollably FondRated ★ 3.0
 PunchRated ★ 4.0 PunchRated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 3.0 Reply 1988Rated ★ 3.0
 EmmaRated ★ 3.0 EmmaRated ★ 3.0
 Boys Over FlowersRated ★ 2.0 Boys Over FlowersRated ★ 2.0
 The Slave HuntersRated ★ 4.0 The Slave HuntersRated ★ 4.0
 New HeartRated ★ 4.0 New HeartRated ★ 4.0
 Tree With Deep RootsRated ★ 4.5 Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
 My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0 My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
 Cheese in the TrapRated ★ 3.0 Cheese in the TrapRated ★ 3.0
 Twenty AgainRated ★ 2.5 Twenty AgainRated ★ 2.5
 Oh My VenusRated ★ 2.0 Oh My VenusRated ★ 2.0
 Descendants of the SunRated ★ 3.0 Descendants of the SunRated ★ 3.0