Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 2.0
Luther: The Fallen SunRated ★ 2.5