Movies
Ratings
28
The ThroneRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5