Movies
Ratings
872
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 3.0
CartRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.5
The Bone CollectorRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
HookRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0