Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5