Titles you rated
DrumlineRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5