Movies
Ratings
742
Zootopia 2Rated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
LivingRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Sorry, BabyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Colours of TimeRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5